Hissettirdiklerinizden dolayı teşekkürler

Geçirdiğim başarılı kolon ameliyatında üstün deneyimleri ve alakalarından dolayı Dr. Cavit Hamzaoğlu ve tüm ameliyat ekibine, sıcak ilgilerinden dolayı hemşirelere, kat sekreterine ve tüm sağlık ekibine bizi evimizde gibi hissettirdiklerinden dolayı Türkiye Hastanesi’ne çok teşekkür ederim.

İsmail Bayındır

Türkiye Hastanesinde altıncı ameliyatımız

Türkiye Hastanesi'nde altıncı ameliyatımız olduk. Hastalarınızla ilgili yakın tavrınız, güler yüzünüz, hassasiyetiniz ve bilgilendirmeniz oldukça güven verici. Umarım bir daha ihtiyaç duymayız ama ihtiyaç halinde de yine hastanenizi huzurlu bir şekilde tercih ederim.
Başta Op. Dr. Mehmet Helvacı olmak üzere tüm hastane personeline şükranlarımı sunarım. Sağlıklı günler dileğiyle.

Aytaç Barun

Kendimi Türkiye Hastanesine emanet ettim

Talihsiz mi desem kısmetsiz mi bilemiyorum bir kaza sonucu kendimizi güven duyduğumuz Türkiye Hastanesine emanet ettim.
Çok şükür başarılı bir ameliyat geçirerek sağlığıma kavuştum. Beni sağlığıma kavuşturan başarılı operasyonu gerçekleştiren tüm ekibe başta ortopedi doktoru Mehmet Helvacı ve anestezi uzmanı Dr Şaban Bayyozgat olmak üzere teşekkür ederim.
Ayrıca bu süre içinde bana güler yüzlü ve samimi ilgi alaka gösteren tüm hemşire ve kat personeline de teşekkür ederim.

Füsun Yıkılmazoğlu

Sıkça yolumun düştüğü hastane..

Kronik olarak süregelen hastalığımın teşhis ve tedavilerinde sıkça yolumun geçtiği Türkiye hastanesinin ilgili ve sıcak yaklaşımlarına, özellikle Dr. Mehmet Çakır başta olmak üzere tüm servis çalışanlarına benimle yakından ilgilenen Fatma ve Yasemin hemşirelerle birlikte tüm hemşire ve hizmetlilere her zaman gösterdikleri yakın ilgi ve alakalarından dolayı şükran ve sevgilerimi sunuyorum.

Semra Önuçan

Hastalığımın şifasını ararken..

Hastalığımın şifasını ararken yolum Türkiye Hastanesi'ne düştü. Bu vesile ile konusunda uzman, kariyerli, yetenekli Dr. Levent Akduygu beye sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Dr. Şaban Bayyozgat beye büyük ilgi ve alakasından dolayı müteşekkirim. Ayrıca Fatma, Elif, Yasemin ve Burcu hemşireye ilgi, alaka, bakım ve güler yüzleri ile birlikte 67.yaş günümü birlikte kutladığımız için sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Daha nice hastalara şifalar vermeniz dileğiyle şükranlarımı sunarım.

Bebeğimiz huzur içinde dünyaya geldi

Heyecanla beklediğimiz bebeğimizi Türkiye Hastanesi'nde huzur içinde dünyaya getirdik. Hem güler yüzlü personelinizden hem de hastanenizden çok memnunuz.
Doğum sürecinde takiplerimi yapan Dr. Nevra Topalismailoğlu’na, doğumumu başarıyla gerçekleştiren Dr. Mehtap Karaaslan’a, çok heyecanlı olduğum halde ilgisi ve sakin konuşmalarıyla beni sabırla sakinleştiren anestezi uzmanı Dr. Elif Balan hanıma müteşekkirim. Ayrıca taburcu olana kadar bizimle yakından ilgilenen Halkla İlişkilerden Oktay beye, emeği geçen kat sekreteri Hilal Hanıma, cana yakın ve güler yüzlü tavırlarıyla bize yardımcı olan hemşireler Ayşe Doğan, Ayşe Arslanyılmaz, Gönül Sevim, Gül Pınar Yıldırım a teşekkür ederiz.
Allah hepinizden razı olsun.

Seçil Sever Atik-Mustafa Atik

Hastaya hizmet en üst seviyede

Hastanenizde ameliyat olarak sağlığıma kavuştum.Bu süreçte ameliyat öncesi ve sonrası doktor,hemşire ve diğer personellerinin,hastaya bakış açısı noktasında hizmetin en üst seviyede olduğunu gördüm.
1241 no.lu odada kaldığım süre içinde,katta görevli tüm hemşirelerin üstün görev anlayışı ve bir aile yakınlığı içersinde hizmet ettiklerini tespit ettim.Başta anestezi uzmanı Dr.Şaban Bayyozgat ve kat hemşireleri olmak üzere Türkiye hastanesi ailesine beni evimde hissettirdikleri için sonsuz teşekkür ederim.

Emel Yoldaş

Türkiye Hastanesinde İkinci Bebeğim

Heyecan ve sabırla geçen haftalar sonunda merakla beklediğimiz ikinci bebeğimiz Türkiye Hastanesinde dünyaya gözlerini açtı.
Bu heyecanlı bekleyiş esnasında, tüm hamileliğim süresince beni takip eden Kadın Doğum Uzmanı Dr.Nihal Çakır hanım ve anestezi uzmanı Dr. Elif Balan hanım başta olmak üzere benimle yakından ilgilenen ve büyük bir özveriyle çalışan tüm görevli personele çok teşekkür ederim.
Bu özverili,güler yüzlü ve titiz çalışmaları sayesinde zaten evimiz gibi gördüğümüz hastanemizde çok rahat bir süreç geçirdik. Bu vesile ile tüm personelin başarılarının devamını dilerim, sağolun varolun.

Elçin Can